UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport wiadomości z Kołobrzegu

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w formacie wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w szybkim Stargardzie a wkład w nim dostało 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo z nich zarejestrował się Aleksander Polguj, jaki w kategorii do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w efekcie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący był również cel w wartości do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię znacznie poważny z ostatnich panów ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie wyłącznie na zawodach ale jeszcze na treningach gdzie wylewało się litry potu . Mam szansę że inne lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe zyski nie wyłącznie na scenach kraju a i dodatkowo na matach Europy bądź te Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najpodobniejszy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments