Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W liczbach dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten nowoczesny konwój św. Mikołaja, złożony z ważnych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w tymże roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie tylko przez jednych internautów. Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania każdych miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest dodatkowo Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak największą liczbę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja przenosi się w dwóch etapach. W terminie Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie może liczyć polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesu dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno stanowić napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Czasu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani mają możliwość na nowo oddawać poglądy na 10 miast wybranych w Momencie I. W 3 miastach, które zdobędą najwięcej głosów w Momencie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy partnerów i wszelkie rodziny. Będzie bogata m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą robić gry, konkursy i przyjemności z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments