Renegade Line Czyli Spadkobierca BFH

Renegade Line Czyli Spadkobierca BFH

Artykuł miesiąca

Po tym jak firma Electronic Arts zamknęła serwery do gry Battlefield Heroes fani tej popularnej gry postanowili stworzyć własny tytuł, który połączy wszystko to co podobało im się w BFH z nowymi ciekawymi pomysłami.

Renegade Line Czyli Spadkobierca BFH

 

Jakiś czas temu zaczęło być głośno o premierze pierwszej pre-alphy gry. Mogliśmy się, o tym dowiedzieć z filmów na youtubie, czy też z mediów społecznościowych. Jest to darmowa gra w trybie 3 osobowej strzelanki z elementami mmo-rpg. Gra jest tworzona przez graczy dla graczy, a z podanych informacji wiemy że gra nie bedzie się opierała na modelu pay2win, i nie trzeba będzie ładować w nią masę pieniędzy żeby miec skiny do postaci, jak to było w BFH. Twórcy mają zamiar dostarczyć nam w pełni zbalansowaną rozgrywkę. Czyli że w Renegade Line nie znajdziemy super laserów, czy innych wymyślonych broni, a co lepsze nic nie kupimy za prawdziwe pieniądze, i jest to bardzo ważne i rzadkie w tych czasach.

Akcja gry toczy się zaraz po 2 wojnie światowej do wyboru mamy 2 frakcje : Nikczemni oraz Rezydenci. w każdej frakcji mamy do wyboru 4 klasy postaci Agent, Wywiadowca, Czołgista i snajper. Każda klasa ma inwidualne zestawy broni oraz umiejętności, a do tego każda rózni sie poziomami życia. Oprócz tego na każdej klasie dobijamy 30 poziom, a w dodatku co poziom doskonalimy swoje umięjętności.

Po dobiciu poziomu 30 możemy sie mierzyć w trybie rankingowym jak w grze np : cs:go. Premiera gry odbyła sie 21 lutego, póki co dalej jest w wersji alfa, i twórcy pracują o to żeby gra wyglądała jak najlepiej oraz o to żeby rozgrywka była dobrze zbalansowana. Jak narazie nie wiemy, kiedy dostaniemy pełną darmową wersje, ale jestem pewny że jak twórcy z pomocą graczy dobrze popracują nad tą grą możemy dostać gre na miano BFH a jak były gracz tego tytułu mam taką nadzieję.
Dominik Nowak

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments