Łeba – Nowęcin wita!

Łeba – Nowęcin wita!

Warto przeczytać

Łeba jest jedną z większych i najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, posiada wspaniały mikroklimat, szerokie plaże oraz Słowiński Park Narodowy gdzie można obejrzeć słynne ruchome wydmy. Łeba jest także idealnym miejscem do uprawiania sportów, szczególnie windsurfingu i jazdy konnej. Piękne okolice oraz szlaki rowerowe i piesze sprzyjają organizowaniu wycieczek i spacerów, a tym bardziej do pozostania w Łebie parę dni dłużej i to właśnie w pokojach Ewela!

Pokoje Ewela i Bar Laguna w Łebie – Nowęcin

W momencie wybierania dla rodziny albo przyjaciół odpowiedniego miejsca na wakacje nad morzem szukamy miejscowości blisko morza, z hotelem bądź pensjonatem, gdzie można się wyspać i dobrze zjeść. Pokoje z wyżywieniem Łeba są tego idealnym przykładem. Podczas urlopu nad morzem, nie używamy pokoi tylko do wysypania się, ale także, jako miejsce, które zastępuje nam dom przez najbliższe parę dni. Dlatego jesteśmy nastawieni do wybierania pokoi, które mają swobodny dostęp do łazienki jak i kuchni, chociażby minimalnej. Pokoje Ewela mają wiele atutów, dzięki którym można poczuć jak się jak u siebie. Posiadają wiele udogodnień, a m.in: telewizory, czajnik elektryczny, parawan, suszarki do włosów – te rzeczy znajdują się w każdym osobnym pokoju. Właściciele wygospodarowali również dwa apartamenty, które są przeznaczone dla rodzin z dziećmi albo dla większej grupy znajomych. W obydwóch apartamentach znajduje się dodatkowy aneks kuchenny oraz osobne wejście bezpośrednio z tarasu.

Właściciele Ewela i Tomek zadbali również o najmłodszych, albowiem komfort psychiczny dzieci to komfort psychiczny dla rodziców. Otoczenie łąk, lasów i jezior sprzyja wypoczynkowi rodzin z dziećmi, zwłaszcza z tymi najmłodszymi. Na terenie obiektu jest wyodrębniony kącik dla dzieci, gdzie znajdą tam się zabawki, zjeżdżalnie, bujak, hulajnoga i wiele innych. Również w razie niepogody w środku dzieci mogą korzystać z wyodrębnionej małej biblioteczki, gdzie znajdą książeczki, kredki, puzzle, gry i zabawki. Co najważniejsze te wszystkie udogodnienia dla naszych pociech nie znajdują się tylko w pensjonacie, ale również w Barze Laguna, którym zarządza właściciel Tomek i to on stoi na czele przepysznej domowej kuchni.

W Barze Laguna wszystko się zmienia od samego wejścia. Sam klimat i wystrój lokalu przypomina bardziej kulturę słowińską, niż jak przystało na morze – klimaty morskie. To tylko powoduje, iż chce się tam zostać na dłużej niż tylko na obiad. Specjalnością właściciela Tomka są smażone ryby na patelni, ale to nie wszystko, co można znaleźć w karcie dań. Są tam też domowe zupy, kotlety, pierogi i naleśniki. Temu wszystkiemu smak i aromat dodają zioła z przydomowego ogródka, który należy do właścicieli. W Łebie ciężko znaleźć drugich takich zakochanych w sobie, w morzu, w pensjonacie i w jedzeniu właścicieli, dlatego serdecznie zapraszamy do pokoi z wyżywieniem Łeba – pokoi Ewela!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments