Giełda BitBay Lubartów

Artykuł miesiąca Lubelskie

BitBay – podstawowe wiedze
Aby założyć konto na giełdzie BitBay potrzeba zaledwie paru sekund. Po naciśnięciu przycisku „Zaloguj” chodzimy do „Zarejestruj”, gdzie podajemy nasz adres e-mail lub chcemy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po paru sekundach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje grane na ekranie. System poprosi nas o ustawienie swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten nowy przyda się w sezonie kontaktu z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Zamość

BitBay z początku naszego istnienia zwraca na bezpieczeństwa. Każdy konsument może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz ustawić sobie powiadomienia i potwierdzenia. Co istotne, środki klientów w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Oznacza to, iż nie są one związane z serwerami giełdy. To niezmiernie szczegółowa informacja, ponieważ dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania, dostęp do środków jest jedynie konkretny użytkownik, i osoby trzecie zupełnie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie rozwija swoje zabezpieczenia i poprawia je. Dzięki czemu klienci mogą spać spokojnie, oraz ich kryptowaluty są w cudownym i bezpiecznym miejscu.

Giełda BitBay Zamość

Każde konto, które zostanie skończone na giełdzie BitBay, należy sprawdzić. W tym punkcie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – że toż istnieć zarówno dowód inny jak i paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie potrafili radować się w sumy funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Zamość

Zasilenie konta
Jak łatwo można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy zasilić nasze konto realnymi pieniędzmi. W tym sensie wybieramy walutę, którą chcemy doładować konto (jak podkreślali wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” znajduje się wskazany numer konta oraz specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można wziąć i za pośrednictwem umowy kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najszybsza opcja, oraz na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami kupowane są przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W tym faktu występujemy a tylko o złotówkach i euro. W przypadku innych walut jest nam przelew tradycyjny. Kiedy ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą jeszcze prowizję. Obejmuje ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Zamość

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, ponieważ ważna zatem zrobić i za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W tym faktu również należy brać się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej ilości również nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay samo w sobie jest wolne. Nie zapłacicie to nic za jego położenie oraz zarządzanie. Jak zawsze szybko się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma pragnie się jakoś utrzymać, a zatem pobiera z naszych klientów prowizje oraz opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez klientów kosztów dostępna jest w zgodzie, a zarówno na kartce internetowej BitBay. My też zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze cenę (i w której wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W przypadku wypłat swoich kryptowalut, musimy dzielić się z poniższymi kosztami:

Wyplata w fabryce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Wypłata w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na stronę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zapominajmy, że są również prowizje z transakcji zrobionych na giełdzie BitBay. W tym faktu opowiadamy o dwóch podmiotach – maker, czy osobie, która daje konkretną kryptowalutę na sprzedaż oraz taker, jaki ją płaci. W przypadku wykorzystania swoich „naturalnych walut”, charakteryzują się one właśnie:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W przypadku handlu na parach krypto-krypto, mamy do rezygnowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że ceny też potrafią właśnie maleć wraz ze rozwojem obrotów i zaangażowania danej jednostki. Jeśli i z indywidualnego początku zdecydujemy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych cen teraz na wstępie.
Giełda BitBay Zamość

Wartości, które tutaj dali nie dostosowują się zbyt często. Gdy już a tak się dzieje, przeważnie jest wówczas z korzyścią dla klienta. Ze powodu na jeszcze większą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć znacznie niższe prowizje, również BitBay je obniża. Pomimo tego, są osoby, które zaczęcie mówią, że kursy i prowizje, które uzyskuje z naszych klientów BitBay dalej są za duże. Giełda dlatego w reakcje na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i mówiła, że zyski pozyskiwane oczywiście w obecny ćwicz, kierowane są na kursy funkcjonowania giełdy, a i jej rozwój. Widząc na dynamikę rozwoju tej platformy, a ponadto poziom obsługi klienta – nie można narzekać i warto zacisnąć zęby także za ten niezwykle wysoki komfort korzystania z BitBay, przekazać im zasłużyć na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Zamość

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments