Damska torebka sklep

Damska torebka sklep Paczków

Prasóweczki

Damska torebka idealnie wyposażona Nie potrzeba nikogo namawiać do tego, że nawet mała torebka damska stanowi w bycie pomieścić tak wiele. Kobiety mają inny dar trzymania w niej nie tylko wszystkich potrzebnych przedmiotów, jak portfel, kluczem dokumenty, kosmetyczka, ale jeszcze przedmiotów wyłącznie na co dzień nieprzydatnych, lecz pomocnych w prawie spodziewanym momencie. Wiele pań ma jednak dylemat, co tak włożyć do normalnej torebki, aby umieścić w niej akcesoria, które będą zgodne w grupy sytuacji. Oto nasza subiektywna lista wyposażenia torebki, która zwykle się sprawdza.

Damska torebka sklep Leśnica

 

Portfel i dokumenty

To właśnie absolutna treść i niestety wyobrazić sobie, żeby w damskiej torebce zabrakło portfela i materiałów. Większość torebek ma ulubione przegródki na portfel, dlatego można po niego szybko i szybko sięgnąć w wolnym momencie.

torebki
Reklama

Kosmetyczka

Wiele osób ma zwykle w torebce kosmetyczkę z postawowymi kosmetykami do makijażu, dzięki czemu w każdym etapie moga poprawić czy odświeżyć nasz profil. Warto wyposażyć się w małym – produkty swoich drogich kosmetyków również nosić je zwykle w torebce, by uniknąć codziennego przekładania kosmetyczki po zakończeniu makijażu w domu.

 

Damska torebka sklep Leśnica

W takiej kosmetyczce na że powinien odnaleźć się podkład, jesli na co dzień go przyjmujemy, tusz do rzęs, róż do policzków i pomadka. Nie zaszkodzi również cień do powiek, tusz i kilka patyczków kosmetycznych, a dodatkowo pilniczek do paznokci z dobrym zakończeniem, dzięki któremu oczyścimy paznokcie – to zwłaszcza aktualne w sukcesu, gdy posiadamy naturalny manicure.

Gdyby jesteśmy już przy kosmetykach, więc w zależności od pojemności naszej torebki, warto korzystać przy sobie antyperspirant oraz mgiełkę do mięsa w nucie zapachowej perfum, które na co dzień używamy. Dzięki temu już będziemy mogły się odświeżyć w dowolnej sytuacji.

Ładowarka do telefonu

Współczesne smartfony stanowią tąż chorobę, że dość intensywnie i zazwyczaj w prawie spodziewanym momencie się rozładowują. Więc w swej torebce zawsze powinno odnaleźć się miejsce na ładowarkę lub powerbank, które uratują nas w wystuacji, gdy bateria całkowicie się wyczerpie. Zarówno ładowarka sieciowa, jak i powerbank nie zajmują wiele miejsca, więc z powodzeniem zmieszczą się nawet w krótkiej torebce.

Damska torebka sklep Leśnica

Notes i długopis

Akcesoria papiernicze to zarówno must have kobiecej torebki – przydaja się wówczas, gdy musimy coś zanotować lub przekazać komuś dane na etykiecie (na dowód dając ją w drzwiach lub za wycieraczką w samochodzie). Mały notesik z długopisem zajmuje tyle miejsca co telefon komórkowy, czyli na prawdopodobnie nie zabraknie dla niego przerwy w torebce.

Zobacz również sklep motoryzacyjny

Przekąski

Głód że nas dopaść wszędzie, a doskonale znamy, że pusty żołądek nie sprzyja skupieniu. Warto zatem zadbać o to, aby w torebce zawsze znalazł się przynajmniej jeden batonik zbożowy czy niska paczka mieszanki bakaliowej. Wówczas, nawet jeśli poczujemy głód będąc gra domem, bez możliwości wyskoczenia do sklepu czy restauracji, taka mała przekąska że nas uratować.

Artykuły higieniczne

W damskiej torebce należy również przewidzieć miejsce na chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane lub żel do rąk na ciepło (na przykład taki żel do rąk antywirusowy AXG, dzięki którym będziemy mogły zadbać o higienę dłoni nawet wówczas, kiedy nie będziemy stanowić nadzieje ich umycia pod bieżącą wodą. Takie urządzenia zajmują stosunkowo mało miejsca, lecz dadzą nam czuć się tak w dowolnej sytuacji.

Damska torebka sklep Leśnica

Choć powyższa lista może wydawać się dość długa, to gwarantujemy, iż te urządzenia zmieszczą się niemal w dowolnej średniej wielkości torebce damskiej.

zobacz również – Damska torebka idealnie wyposażona

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments